Sold
Tai Shun HouseFLOOR 10FLAT P
Registration Number:14061701530345
|Transaction Date:04/06/2014
PRN:B8864646
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TimothyHui許偉通
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-593531)
PRICE
$2.94 M
Saleable Area
312sq.ft.
Buy $9,412 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 04/06/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
198
Walking toSai Wan HoStation
4 Min(s)
Address/ Area
4 Hong Cheung Street