Sold
Tai Shun HouseFLOOR GFLAT I
Registration Number:07032002370115
|Transaction Date:13/03/2007
PRN:A0974698
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TimothyHui許偉通
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-593531)
PRICE
$725 K
Saleable Area
267sq.ft.
Buy $2,716 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 13/03/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
198
Walking toSai Wan HoStation
4 Min(s)
Address/ Area
4 Hong Cheung Street