Sold
T PlusFLOOR 7FLAT 23
Registration Number:23061900320014
|Transaction Date:05/06/2023
PRN:D4287403
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$2.73 M
Saleable Area
174sq.ft.
Buy $15,656 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 05/06/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
356
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tsing Min Path