Sold
Sun Lee BuildingFLOOR 7FLAT C
Registration Number:15072401290058
|Transaction Date:14/07/2015
PRN:A1641857
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JohnnyWong黃志華
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-519760)
Sold

1/1
PRICE
$3.58 M
Saleable Area
280sq.ft.
Buy $12,792 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 14/07/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
210
Walking toShau Kei WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
6-28 Ngoi Man Street