Sold
Sun CourtFLOOR 12FLAT G
Registration Number:12032102540184
|Transaction Date:13/03/2012
PRN:B0580407
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$1.28 M
Saleable Area
257sq.ft.
Buy $4,968 /sq.ft.
Gross Area
355sq.ft.
Buy $3,600 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 13/03/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1-43 Yan Oi Tong Circuit