Sold
Sun CourtFLOOR 7FLAT H
Registration Number:11011202930080
|Transaction Date:31/12/2010
PRN:B0580574
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$1.2 M
Saleable Area
258sq.ft.
Buy $4,645 /sq.ft.
Gross Area
371sq.ft.
Buy $3,235 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 31/12/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1-43 Yan Oi Tong Circuit