Sold
Sun CourtFLOOR 13FLAT G
Registration Number:18081300680041
|Transaction Date:30/07/2018
PRN:B7382493
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieChung鍾雁飛
ACCOUNT DIRECTOR(S-342226)
PRICE
$3.86 M
Saleable Area
257sq.ft.
Buy $15,004 /sq.ft.
Gross Area
355sq.ft.
Buy $10,873 /sq.ft.
Building Age
38 Years
Transaction Date: 30/07/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1987-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1-43 Yan Oi Tong Circuit