Sold
Stars By The Harbour Tower 1FLOOR 28FLAT B
Registration Number:21090202200160
|Transaction Date:13/08/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IvanChan陳劭翀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-389448)
Sold

1/1
PRICE
$35.68 M
Saleable Area
1,098sq.ft.
Buy $32,498 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 13/08/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
321
Walking toWhampoaStation
11 Min(s)
Address/ Area
7 Hung Luen Road