Sold
Shan Kwong Towers Stage 2FLOOR 18FLAT J
Registration Number:25021700590011
|Transaction Date:04/02/2025
PRN:B6318802
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PhilipPoon潘家豪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-231550)
PRICE
$10 M
Saleable Area
634sq.ft.
Buy $15,773 /sq.ft.
Gross Area
721sq.ft.
Buy $13,870 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 04/02/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01-1976-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
180
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
22-24 Shan Kwong Road