Sold
Shan Kwong Towers Stage 2FLOOR 18FLAT J
Registration Number:10080600990037
|Transaction Date:23/07/2010
PRN:B6318802
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FatYau邱柱杰
ACCOUNT DIRECTOR(S-388879)
PRICE
$7.22 M
Saleable Area
634sq.ft.
Buy $11,388 /sq.ft.
Gross Area
721sq.ft.
Buy $10,014 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 23/07/2010
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01-1976-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
180
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
22-24 Shan Kwong Road