Sold
Shan Kwong Towers Stage 2FLOOR 6FLAT F
Registration Number:11021702750088
|Transaction Date:11/02/2011
PRN:A2090168
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EliseKwan關少芳
ACCOUNT DIRECTOR(S-100431)
PRICE
$7.18 M
Saleable Area
615sq.ft.
Buy $11,682 /sq.ft.
Gross Area
709sq.ft.
Buy $10,127 /sq.ft.
Building Age
50 Years
Transaction Date: 11/02/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-01-1976-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
180
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
22-24 Shan Kwong Road