Sold
St. Barths Phase 1 Cedar Court Tower 1FLOOR 2FLAT C
Registration Number:21030400230061
|Transaction Date:17/02/2021
PRN:D3987627
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EvaLui呂綺華
ACCOUNT DIRECTOR(S-424357)
Sold

1/10
PRICE
$14.88 M
Saleable Area
855sq.ft.
Buy $17,410 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 17/02/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-12
No. of Phases
2 Phase(s)
No. of Blocks
74 Block(s)
Total Units
420
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
9 Yiu Sha Road