Sold
Springdale Garden Block 3FLOOR 1FLAT A
Registration Number:06111100870157
|Transaction Date:26/10/2006
PRN:B1749954
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DorisCheung張巧如
SENIOR PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(E-005947)
PRICE
$3.4 M
Saleable Area
1,090sq.ft.
Buy $3,118 /sq.ft.
Gross Area
1,338sq.ft.
Buy $2,541 /sq.ft.
Building Age
34 Years
Transaction Date: 26/10/2006
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
21
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
101 Sam Mun Tsai Road