Sold
South View GardenFLOOR 5FLAT E
Registration Number:25080800190037
|Transaction Date:18/07/2025
PRN:A2174012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

CeciliaMak麥凱詩
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-472780)
PRICE
$3 M
Saleable Area
254sq.ft.
Buy $11,810 /sq.ft.
Gross Area
376sq.ft.
Buy $7,979 /sq.ft.
Building Age
30 Years
Transaction Date: 18/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
146
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
80 Shek Pai Wan Road