Sold
SkyehiFLOOR 12FLAT A
Registration Number:22030800820033
|Transaction Date:17/02/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$5.11 M
Saleable Area
270sq.ft.
Buy $18,940 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 17/02/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking toSiu HongStation
15 Min(s)
Address/ Area
2 King Sau Lane