Sold
Siu Pong CourtFLOOR 12FLAT 6
Registration Number:07021500750067
|Transaction Date:29/01/2007
PRN:B0307526
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

LamLeung梁連妹
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-046684)
PRICE
$700 K
Gross Area
717sq.ft.
Buy $976 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 29/01/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
612
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
38 Tin King Road