Sold
Siu Lung CourtFLOOR 25FLAT 1
Registration Number:01101032
|Transaction Date:11/06/2004
PRN:B4661620
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
PRICE
$595 K
Gross Area
587sq.ft.
Buy $1,014 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 11/06/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
612
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Tin King Road