Sold
Siu Lung CourtFLOOR 7FLAT 5
Registration Number:06062302480050
|Transaction Date:02/06/2006
PRN:B0303724
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$523 K
Gross Area
497sq.ft.
Buy $1,052 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 02/06/2006
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
612
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
33 Tin King Road