Sold
Siu Fung CourtFLOOR 10FLAT D
Registration Number:05033001570253
|Transaction Date:15/03/2005
PRN:B6878045
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlfredTsang曾潤南
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-376904)
Sold

1/1
PRICE
$843 K
Gross Area
392sq.ft.
Buy $2,151 /sq.ft.
Building Age
32 Years
Transaction Date: 15/03/2005
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
78
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
98 Tam Kung Road