Sold
Siu Cheong BuildingFLOOR 13FLAT B
Registration Number:08653394
|Transaction Date:26/03/2002
PRN:B4063909
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

WingShi石秋惠
ACCOUNT DIRECTOR(S-672392)
Sold

1/1
PRICE
$969 K
Saleable Area
260sq.ft.
Buy $3,720 /sq.ft.
Gross Area
365sq.ft.
Buy $2,655 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 26/03/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1999-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
54
Walking toSham Shui PoStation
4 Min(s)
Address/ Area
70-76 Nam Cheong Street