Sold
Siu Cheong BuildingFLOOR 10FLAT C
Registration Number:07112000890096
|Transaction Date:06/11/2007
PRN:B9430270
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SusanSitu司徒巧珍
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-674810)
Sold

1/1
PRICE
$960 K
Gross Area
365sq.ft.
Buy $2,630 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 06/11/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1999-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
54
Walking toSham Shui PoStation
4 Min(s)
Address/ Area
70-76 Nam Cheong Street