Sold
Shun Fung BuildingFLOOR 6FLAT D
Registration Number:07061801830025
|Transaction Date:06/06/2007
PRN:A6737103
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
PRICE
$828 K
Gross Area
345sq.ft.
Buy $2,400 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 06/06/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toYau Ma TeiStation
5 Min(s)
Address/ Area
3 Tung On Street