Sold
Shun Fat HouseFLOOR 10FLAT 8
Registration Number:07120302770298
|Transaction Date:05/11/2007
PRN:B8343003
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/4
PRICE
$590 K
Saleable Area
279sq.ft.
Buy $2,116 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 05/11/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1980-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
80
Walking toLong PingStation
9 Min(s)
Address/ Area
54-60 Kau Yuk Road Yuen Long