Sold
Shun Fat HouseFLOOR 4FLAT 6
Registration Number:21120600110143
|Transaction Date:17/11/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
Sold

1/4
PRICE
$3.9 M
Saleable Area
266sq.ft.
Buy $14,669 /sq.ft.
Gross Area
330sq.ft.
Buy $11,818 /sq.ft.
Building Age
46 Years
Transaction Date: 17/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1980-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
80
Walking toLong PingStation
9 Min(s)
Address/ Area
54-60 Kau Yuk Road Yuen Long