Sold
Sheung Man CourtFLOOR 28FLAT 3
Registration Number:20070800150247
|Transaction Date:24/12/2019
PRN:D4808612
Land Registry
HOME OWNERSHIP SCHEME

MelodyCheuk卓凱靜
ACCOUNT DIRECTOR(S-674281)
Sold

1/1
PRICE
$2.05 M
Saleable Area
287sq.ft.
Buy $7,136 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 24/12/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
494
Walking toTai Wo HauStation
7 Min(s)
Address/ Area
69 Texaco Road