Leased
Seven Victory AvenueHigh Floor ZoneFLAT K
Transaction Date:01/02/2026
PRN:D3560026
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

RachelChow周凱恩
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-498905)
Leased

1/3
PRICE
$16,000
Saleable Area
246sq.ft.
Rent $65 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 01/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
250
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
7 Victory Avenue