Sold
Seven Victory AvenueFLOOR 5FLAT K
Registration Number:25061000520035
|Transaction Date:30/05/2025
PRN:D3558029
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BennyTong湯荣幸
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-179932)
PRICE
$4.12 M
Saleable Area
246sq.ft.
Buy $16,714 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 30/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
250
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
7 Victory Avenue