Sold
Seven Victory AvenueFLOOR 30FLAT J
Registration Number:22070401750055
|Transaction Date:17/06/2022
PRN:D3560211
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

WinnieZhang章維
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-106091)
Sold

1/7
PRICE
$6 M
Saleable Area
179sq.ft.
Buy $33,520 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 17/06/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
250
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
7 Victory Avenue