Sold
Seven Victory AvenueFLOOR 21FLAT J
Registration Number:17041002030184
|Transaction Date:21/03/2017
PRN:D3559413
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AndySi史家樑
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-369609)
Sold

1/3
PRICE
$4.32 M
Saleable Area
179sq.ft.
Buy $24,136 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 21/03/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
250
Walking toMong KokStation
6 Min(s)
Address/ Area
7 Victory Avenue