Sold
Yue Xiu Plaza Sau Ming Court (block 1)FLOOR 10FLAT B
Registration Number:07111302130067
|Transaction Date:02/11/2007
PRN:A5700135
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$1.84 M
Gross Area
599sq.ft.
Buy $3,068 /sq.ft.
Building Age
30 Years
Transaction Date: 02/11/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
312
Walking toDiamond HillStation
15 Min(s)
Address/ Area
9 Ning Yuen Street