Sold
San Po Kong MansionFLOOR 8FLAT D7
Registration Number:09122900010398
|Transaction Date:18/12/2009
PRN:A3822366
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$1.25 M
Saleable Area
369sq.ft.
Buy $3,386 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 18/12/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street