Sold
San Po Kong MansionFLOOR 3FLAT B4
Registration Number:21011400440071
|Transaction Date:31/12/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
PRICE
$4.89 M
Saleable Area
519sq.ft.
Buy $9,421 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 31/12/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street