Sold
San Po Kong MansionFLOOR 8FLAT A1
Registration Number:09102702610019
|Transaction Date:09/10/2009
PRN:C0847212
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
PRICE
$1.49 M
Saleable Area
490sq.ft.
Buy $3,042 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 09/10/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street