Sold
San Po Kong MansionFLOOR 2FLAT A8
Registration Number:13010302120014
|Transaction Date:19/12/2012
PRN:A3819765
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$2 M
Saleable Area
507sq.ft.
Buy $3,945 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 19/12/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street