Sold
San Po Kong MansionFLOOR 15FLAT B8
Registration Number:09239991
|Transaction Date:28/05/2004
PRN:A3820801
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
PRICE
$800 K
Saleable Area
507sq.ft.
Buy $1,578 /sq.ft.
Gross Area
680sq.ft.
Buy $1,176 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 28/05/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street