Sold
San Po Kong MansionFLOOR 16FLAT D8
Registration Number:06415700
|Transaction Date:12/09/1995
PRN:A3822410
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$850 K
Saleable Area
356sq.ft.
Buy $2,386 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 12/09/1995
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street