Sold
San Po Kong MansionFLOOR 18FLAT D4
Registration Number:22011802420213
|Transaction Date:28/12/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
PRICE
$3.27 M
Saleable Area
295sq.ft.
Buy $11,087 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 28/12/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street