Sold
San Po Kong MansionFLOOR 15FLAT D2
Registration Number:09052902620093
|Transaction Date:14/05/2009
PRN:B8499205
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PerryWong王穎康
ACCOUNT DIRECTOR(S-430569)
PRICE
$900 K
Saleable Area
295sq.ft.
Buy $3,052 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 14/05/2009
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street