Sold
San Po Kong MansionFLOOR 13FLAT A6
Registration Number:18072002760019
|Transaction Date:28/06/2018
PRN:A3819426
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
PRICE
$5.46 M
Saleable Area
516sq.ft.
Buy $10,590 /sq.ft.
Building Age
58 Years
Transaction Date: 28/06/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1967-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
540
Walking toWong Tai SinStation
9 Min(s)
Address/ Area
32 Yin Hing Street