Sold
Riviena (riviera) LodgeFLOOR 23FLAT A
Registration Number:21041901180012
|Transaction Date:22/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
Sold

1/11
PRICE
$5.3 M
Saleable Area
377sq.ft.
Buy $14,068 /sq.ft.
Gross Area
520sq.ft.
Buy $10,192 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 22/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
174
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
61 Ting Kok Road