Sold
Riviena (riviera) LodgeFLOOR 11FLAT A
Registration Number:07102402130045
|Transaction Date:04/10/2007
PRN:B1939610
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayChan陳靜眉
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-597417)
Sold

1/1
PRICE
$1.18 M
Saleable Area
377sq.ft.
Buy $3,132 /sq.ft.
Gross Area
520sq.ft.
Buy $2,269 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 04/10/2007
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
174
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
61 Ting Kok Road