Sold
Riviena (riviera) LodgeFLOOR 35FLAT A
Registration Number:21122300420035
|Transaction Date:03/12/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HugoHui許偉群
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571644)
Sold

1/1
PRICE
$5.26 M
Saleable Area
377sq.ft.
Buy $13,962 /sq.ft.
Gross Area
520sq.ft.
Buy $10,115 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 03/12/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
174
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
61 Ting Kok Road