Sold
Riviena (riviera) LodgeFLOOR 30FLAT B
Registration Number:00576599
|Transaction Date:19/06/1998
PRN:B1940537
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HugoHui許偉群
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571644)
Sold

1/1
PRICE
$3.05 M
Gross Area
925sq.ft.
Buy $3,297 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 19/06/1998
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
174
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
61 Ting Kok Road