Sold
Riviena (riviera) LodgeFLOOR 8FLAT F
Registration Number:14061700810027
|Transaction Date:04/06/2014
PRN:B1942572
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JesseHo何家俊
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-576866)
Sold

1/1
PRICE
$2.9 M
Saleable Area
377sq.ft.
Buy $7,698 /sq.ft.
Gross Area
520sq.ft.
Buy $5,577 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 04/06/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
174
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
61 Ting Kok Road