Sold
Rhine Garden Block 5FLOOR 9FLAT F
Registration Number:24102301090345
|Transaction Date:15/10/2024
PRN:B4433875
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
Sold

1/10
PRICE
$4.5 M
Saleable Area
681sq.ft.
Buy $6,604 /sq.ft.
Gross Area
832sq.ft.
Buy $5,409 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 15/10/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1992-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,068
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
38 Castle Peak Road Sham Tseng