Sold
Reve PlazaFLOOR 4FLAT F
Registration Number:12032002550049
|Transaction Date:09/03/2012
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HugoHui許偉群
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-571644)
PRICE
$2.48 M
Saleable Area
439sq.ft.
Buy $5,636 /sq.ft.
Gross Area
565sq.ft.
Buy $4,381 /sq.ft.
Building Age
34 Years
Transaction Date: 09/03/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1991-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
232
Walking toTai WoStation
12 Min(s)
Address/ Area
5 Chui Wo Lane