Sold
Po Lok MansionFLOOR 14FLAT D
Registration Number:18100401760322
|Transaction Date:07/09/2018
PRN:A7117074
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisKwan關兆畯
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-040484)
PRICE
$3.98 M
Saleable Area
396sq.ft.
Buy $10,048 /sq.ft.
Building Age
53 Years
Transaction Date: 07/09/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1973-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
78
Walking toJordanStation
2 Min(s)
Address/ Area
156 Woosung Street