Leased
PhoenextLow Floor ZoneFLAT J
Transaction Date:21/03/2026
PRN:D5942888
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

MichaelChin程紹懷
ACCOUNT DIRECTOR(E-180125)
Leased

1/1
PRICE
$12,300
Saleable Area
200sq.ft.
Rent $61 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 21/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
230
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
28 Ming Fung Street