Sold
SuttonFLOOR 19FLAT A
Registration Number:24031901010015
|Transaction Date:07/03/2024
PRN:D5884852
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlfredTsang曾潤南
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-376904)
Sold

1/1
PRICE
$11.98 M
Saleable Area
635sq.ft.
Buy $18,862 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 07/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toSung Wong ToiStation
5 Min(s)
Address/ Area
18 Junction Road