Sold
Parker33FLOOR 22FLAT G
Registration Number:15100601120150
|Transaction Date:23/09/2015
PRN:D3106253
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MoneyLam林敏
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-354155)
Sold

1/2
PRICE
$4.25 M
Saleable Area
209sq.ft.
Buy $20,351 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 23/09/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
234
Walking toSai Wan HoStation
3 Min(s)
Address/ Area
33 Shing On Street